letný tábor FANTÁZIA 2017

VÁŽENÍ RODIČIA, MILÉ DETI,
Fantázia – krajina detských snov Vaše deti pozýva už po šestnástykrát  prežiť nezabudnuteľné prázdniny. V tomto roku Vás privítame v rekreačnom zariadení Stará Myjava, ktoré sa nachádza v prekrásnom lesnom prostredí, 8 km od mesta Myjava.
Veríme, že sa s Vami stretneme v jednom zo šiestich turnusov obľúbeného detského tábora plného fantastických prekvapení.

MILÉ DETI, vo Fantázii zažijete letné dni plné zábavy. Zabavíte sa v kluboch, stretnete sa so svojimi kamarátmi a príjemne si oddýchnete.
Už teraz sa na Vás teší kráľ Laco, kráľovná Elena, Anjelik, Dídžej, Šikulka, Dr.Bezbolestná, Kony, Džoky, Filmuška, Pedál,  La Skala, Šuter, PC-Man, Farbička, Densy, Muška, Šíp, Tréner, Džampy, Dáma, Čiči, Smajlík a ďalší vedúci a kamaráti. Určite nebudú chýbať ani zajkoviamuckovia a náš koník!

VO FANTÁZII si môžete zostaviť svoj program podľa nálady a svojich predstáv. Každý deň si vyberiete zo šestnástich klubov. Denne prebiehajú rôzne súťažné hry, po večeri na Vás čaká zábavno-spoločenský program. Večer si môže každý z Vás vybrať medzi diskotékou, premietaním rozprávok a filmov pre deti v našom kine Fantázia alebo môžete stráviť čas v spoločenskej herni.

FANTASTICKÝ PROGRAM:
Okrem klubov je pre deti pripravený veľmi bohatý program. Vyberáme: Klobúkovácia, Hľadáme chlapca a dievča Fantázie, Superstar, Tipovačka, Miss a Mister Fantázie, Fantázia má talent, Let`s dance, Olympijské hry, Traf to!, Jarmok, Hudobný festival Fantázia, Zábavné podnikanie, Strašidelná noc, Tombola, Ohňostroj, Karneval, Neptúnove hry, Tajomstvo lesa. Kúpanie vo veľkom bazéne Intex. Každý večer Vás čaká spoločenský program, detská diskotéka a kino Fantázia -veľkoplošné premietanie DVD.

FANTASTICKÉ KLUBY:
Z toľkých atraktívnych činností si deti môžu každý deň vybrať len vo Fantázii. Na svoje si prídu mladí výtvarníci, motoristi, rybári, strelci, budúci herci a režiséri, PC - odborníci, tanečníci, jazdci, vodáci, lezci, skokani a športovci. Činnosť klubov si môžu deti rôzne kombinovať tak, aby si vyskúšali všetko, čo ich zaujíma. Kluby sú vedené vyškolenými pracovníkmi, odborníkmi.Všetci dospelí vo Fantázii dbajú nielen na zábavu a vyžitie všetkých detí, ale v prvom rade dávajú pozor na ich zdravie a bezpečnosť. Pozorne si prezrite fotografie z Fantastických klubov:

V sezóne 2017 každý deň až 14 KLUBOVÝCH ČINNOSTÍ:

JAZDECKÝ KLUB – jazda na koňoch
LEZECKÝ KLUB - cvičná lezecká stena
MOTOKLUB - jazda na terénnych motorových štvorkolkách
PC HERŇA – počítačové hry, Playstation a Internet
SKOKANSKÝ KLUB - skákanie na trampolínach
SPOLOČENSKÉ HRY - stolný futbal, biliard a ďalšie druhy spoločenských hier
STRELECKÝ KLUB - športová streľba z kuše, lukov a vzduchových pušiek
ŠPORTOVÝ KLUB - futbal, plážový volejbal, basketbal, ping-pong, badminton, nohejbal, turistika
TANEČNÁ REVOLÚCIA (DDR) - každý sa vytancuje do zbláznenia
TELEVÍZIA FANTÁZIA - tvorba krátkych filmov, táborové správy, reportáže
VÝTVARNÉ DIELNE - zažehlovanie korálok, batikovanie a šperkárstvo, maľba na tvár
FITNESCENTRUM – cvičenie na zlepšenie kondície
KLUB ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU- športový lov rýb
VODÁCKY KLUB - člnkovanie na vodnej nádrži Stará Myjava

Pokračujte na: Cena, turnusy a objednávka