letný tábor FANTÁZIA 2015

VÁŽENÍ RODIČIA, MILÉ DETI,
Fantázia – krajina detských snov Vaše deti pozýva už po pätnástykrát  prežiť nezabudnuteľné prázdniny. V tomto roku Vás privítame v rekreačnom zariadení Stará Myjava, ktoré sa nachádza v prekrásnom lesnom prostredí, 8 km od mesta Myjava.
Veríme, že sa s Vami stretneme v jednom z piatich turnusov obľúbeného detského tábora plného fantastických prekvapení.

MILÉ DETI, vo Fantázii zažijete letné dni plné zábavy. Zabavíte sa v kluboch, stretnete sa so svojimi kamarátmi a príjemne si oddýchnete.
Už teraz sa na Vás teší kráľ Laco, kráľovná Elena, Anjelik, Dídžej, Šikulka, Dr.Bezbolestná, Kony, Džoky, Filmuška, Pedál,  La Skala, Šuter, PC-Man, Farbička, Densy, Muška, Šíp, Tréner, Džampy, Dáma, Čiči, Smajlík a ďalší vedúci a kamaráti. Určite nebudú chýbať ani zajkoviamuckovia a náš koník!

VO FANTÁZII si môžete zostaviť svoj program podľa nálady a svojich predstáv. Každý deň si vyberiete zo šestnástich klubov. Denne prebiehajú rôzne súťažné hry, po večeri na Vás čaká zábavno-spoločenský program. Večer si môže každý z Vás vybrať medzi diskotékou, premietaním rozprávok a filmov pre deti v našom kine Fantázia alebo môžete stráviť čas v spoločenskej herni.

FANTASTICKÝ PROGRAM:
Okrem klubov je pre deti pripravený veľmi bohatý program. Vyberáme: Klobúkovácia, Hľadáme chlapca a dievča Fantázie, Superstar, Tipovačka, Miss a Mister Fantázie, Fantázia má talent, Let`s dance, Olympijské hry, Traf to!, Jarmok, Zábavné podnikanie, Strašidelná noc, Tombola, Ohňostroj, Karneval, Neptúnove hry, Tajomstvo lesa. Kúpanie vo veľkom bazéne Intex. Každý večer Vás čaká spoločenský program, detská diskotéka a kino Fantázia -veľkoplošné premietanie DVD.

FANTASTICKÉ KLUBY:
Z toľkých atraktívnych činností si deti môžu každý deň vybrať len vo Fantázii. Na svoje si prídu mladí výtvarníci, motoristi, rybári, strelci, budúci herci a režiséri, PC - odborníci, tanečníci, jazdci, vodáci, lezci, skokani a športovci. Činnosť klubov si môžu deti rôzne kombinovať tak, aby si vyskúšali všetko, čo ich zaujíma. Kluby sú vedené vyškolenými pracovníkmi, odborníkmi.Všetci dospelí vo Fantázii dbajú nielen na zábavu a vyžitie všetkých detí, ale v prvom rade dávajú pozor na ich zdravie a bezpečnosť. Pozorne si prezrite fotografie z Fantastických klubov:

V sezóne 2015 každý deň až 14 KLUBOVÝCH ČINNOSTÍ:

JAZDECKÝ KLUB – jazda na koňoch
LEZECKÝ KLUB - cvičná lezecká stena
MOTOKLUB - jazda na terénnych motorových štvorkolkách, na elektroskútri a na superkolobežkách
PC HERŇA – počítačové hry, Playstation a Internet
SKOKANSKÝ KLUB - skákanie na trampolínach
SPOLOČENSKÉ HRY - stolný futbal, biliard a ďalšie druhy spoločenských hier
STRELECKÝ KLUB - športová streľba z kuše, lukov a vzduchových pušiek
ŠPORTOVÝ KLUB - futbal, plážový volejbal, basketbal, ping-pong, badminton, nohejbal, turistika
TANEČNÁ REVOLÚCIA (DDR) - každý sa vytancuje do zbláznenia
TELEVÍZIA FANTÁZIA - tvorba krátkych filmov, táborové správy, reportáže
VÝTVARNÉ DIELNE - zažehlovanie korálok, batikovanie a šperkárstvo, maľba na tvár
FITNESCENTRUM – cvičenie na zlepšenie kondície
KLUB ŠPORTOVÉHO RYBOLOVU- športový lov rýb
VODÁCKY KLUB - člnkovanie na vodnej nádrži Stará Myjava

Pokračujte na: Cena, turnusy a objednávka